Zatím se na mně ještě pracuje, ale až budu hotov, tak to bude pecka! 🙂

Nudíš se?

VyrazSi.cz

 

Stezka korunami stromů

Co nás čeká?

-Úchvatné výhledy

-Procházka ve výšce

-Naučná stezka

-A další…

 

Kudy k nám?

-Dobrá dostupnost veřejnou dopravou

-Parkování před areálem

-Možnost využití lanové dráhy

-Souřadnice: 50.6311122N, 15.7577494E

-Adresa: Krkonošská, Janské Lázně, Česko

Země

Česká Republika

Poloha

Krkonoše

Zvířata

Ano

Cena

Zpoplatněno

Čas

2 hodiny

″Projdi se lesem z jiné perspektivy″

Kam se vlastně jede?

Stezka koruny stromů je turistická atrakce v Krkonoších. Nachází se v Krkonošském národním parku, v krásném horském prostředí. Nabízí jedinečný zážitek procházky mezi korunami stromů na lávkách a vyhlídkových plošinách. Poskytuje úchvatné výhledy na okolní hory, lesy a údolí. Informační tabule podél stezky poskytují zajímavosti o flóře, fauně a geologii. Atrakce je navržena tak, aby byla zážitková a zároveň vzdělávací. Možnost vyzkoušet adrenalinové aktivity, jako je lanový park a obří houpačky. Skvělé fotografické příležitosti s malebnými místy a panoramatickými výhledy. Doporučuje se vhodné oblečení, obuv a rezervace vstupenek předem online. Zážitek z procházky ve výšce a blízko korun stromů je nezapomenutelný. Atrakce podporuje ochranu přírody a poskytuje respekt vůči přírodním zdrojům.

Co přibalit s sebou?

  • Pohodlné oblečení a obuv podle počasí.
  • Pláštěnka nebo deštník na případný déšť.
  • Sluneční ochrana (opalovací krém, sluneční brýle, klobouk/čepice).
  • Dostatek vody a lehké občerstvení.
  • Fotoaparát nebo smartphone pro fotografování. Peníze, platební karta a identifikační doklady.
  • Vhodná taška nebo batoh pro pohodlné nošení věcí.
  • Je důležité být připraven na různé podmínky a mít s sebou základní věci pro pohodlný a bezpečný výlet.

Co nás zde čeká?

Na Stezce koruny stromů v Krkonoších vás očekává jedinečný zážitek spojený s procházkou mezi korunami stromů ve výšce. Tato atrakce vám poskytne úchvatné panoramatické výhledy na okolní hory, lesy a údolí, které jsou nezapomenutelné. Během procházky budete mít možnost se dozvědět zajímavosti o místní flóře, fauně a geologii díky informačním tabulím umístěným po celé stezce. Pro ty, kteří touží po adrenalinovém dobrodružství, je zde možnost vyzkoušet lanový park a obří houpačky, které dodají vašemu výletu extra dávku vzrušení. Navíc, Stezka koruny stromů nabízí mnoho malebných míst, která jsou ideální pro fotografování. Zachyťte krásu přírody a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky na tento zážitkový výlet. Celkově je to ideální místo pro relaxaci, prozkoumávání přírody a nabízí vám možnost strávit příjemný čas v nádherném prostředí Krkonošského národního parku.

Jídlo a odpočinek

  • Restaurace nebo kavárna na místě: Na atrakci samotné je k dispozici restaurace, kde si můžete pochutnat na jídle či si dopřát osvěžující nápoj. Restaurace se nachází na konci stezky a otvírací doba je 9:30h – 19:00h (stejně jako otevírací doba celé této atrakce)
  • Občerstvení nebo stánky s občerstvením: Po stezce se mohou nacházet různé stánky nebo místa, kde můžete zakoupit lehké občerstvení, jako jsou sendviče, bagety, pizzy, zmrzlina, limonády a další.
  • Vlastní pohoštění: Můžete si přibalit vlastní jídlo a pití na piknik nebo si udělat přestávku na některé z piknikových míst nebo laviček, které jsou na stezce k dispozici. Ujistěte se, že odnesete své odpadky a dodržujete pravidla ohledně používání ohně nebo grilování, pokud jsou stanovena.

Kam vyrazit dál?

Jihlava

+

Jihlava

Rodinný

Jihlava je krásné město
+
+
+